ГОРЕЩО
Стойчо Стойчев: Гюров много обичаше да се показва, да се снима, да се изтъква, да се саморекламира. Докато Радев е друго нещо
Александър Симов им СВАЛИ МАСКАТА: Създаването на комисия за Пеевски е пропаганден номер на десницата, който опитват във всеки парламент. Хайде да сменят подхода!
ИСТИНСКА ПРОЛЕТ! Новата седмица започва с много слънце и следобедни леки валежи. Тук-таме може и да прегърми (КАРТА)
БИТКАТА ЗА "ДОНДУКОВ" 2: Тиктокърът Гюров и Кандев палят НОВ СКАНДАЛ между ПП и ДБ
ЧУДО В ХРАМА! По време на служба в Априлци от стенопис на Св. Климент и Св. Наум започна да тече благоуханна течност
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Президентът Румен Радев е подписал указа, който спираше назначението на главния секретар Младен Маринов като министър на вътрешните работи, потвърди източник от правителството. Това съобщи преди малко БНР.
препоръчано
От прессекретариата на президента също потвърдиха, че указът за освобождаване на Младен Маринов от поста главен секретар е подписан.


