BG EN

Радуканов пред ПИК: Не съм в играта

ТОП НОВИНАТА

Радуканов пред ПИК: Не съм в играта

1992
на 11.12.2012
Радуканов пред ПИК: Не съм в играта
Автор:   Иван Атанасов

Младият специалист се връща на "Армията", сменя Стойчо Младенов?

Спряганият за нов треньор на ЦСКА Милен Радуканов не отрече категорично появилите се слухове, че ще поеме червените. Пред ПИК бившият наставник на армейците коментира темата с думите "Не съм в играта", но когато стана въпрос за евентуалния нов пост в Борисовата градина, Радуканов загадъчно се засмя и поздрави всички фенове на червените по случай предстоящите коледни и новогодишни празници. Това, от своя страна, допълнително засилва спекулациите за треньорска рокада на "Българска армия". Днес, в медиите се появиха информации, свързани с жесток конфликт между настоящия наставник на ЦСКА Стойчо Младенов и собствениците от "Титан". Според анонимни източници, Иво Иванов и Димитър Борисов търсели всякакви начини за раздяла със специалиста, защото били бесни от последното равенство на червените срещу Локо (София) (1:1) и оставането им извън тройката в "А" група след края на есенния полусезон. Огромната неустойка при уволнение на Младенов обаче, засега пречела на боклукчиите да предприемат радикални действия. При положение, че двете страни се разделят, основен фаворит за вакантния пост ще бъде Милен Радуканов. Младият специалист вече води червените преди две години, когато спечели Купата и Суперкупата на България, както и постигна историческа победа срещу Левски насред "Герена" с 1:3.
препоръчано
Сподели:
Бомба x
Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения
ПИК TV x
ЕКСКЛУЗИВНО В ПИК TV! Цветанка Андреева с екшън анализ: Радев ще изсмуче електората на МЕЧ. Нека ППДБ обяснят за паралелната власт и зависимостите си по случая Петрохан (ВИДЕО) ЕКСКЛУЗИВНО В ПИК TV! Цветанка Андреева с екшън анализ: Радев ще изсмуче електората на МЕЧ. Нека ППДБ обяснят за паралелната власт и зависимостите си по случая "Петрохан" (ВИДЕО)
ново
Днес: 6
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК