ГОРЕЩО
ПИК TV! Адвокат Станислав Станев: Обидно ми е, че Теодора Георгиева очаква да повярваме на глупостите й (ВИДЕО)
ЕКСКЛУЗИВНО В ПИК TV! Емил Радев: Служебното правителство и ППДБ опитват да преперат Теодора Георгиева. Използват собствената си некомпетентност, за да атакуват съдебната система (ВИДЕО)
КОННИК НА АПОКАЛИПСИСА: Нова брадва за столичния градски транспорт от Васил Терзиев
Теди Еврото е срам за България, Лора Крумова - за журналистиката
Острие на ГЕРБ срина ППДБ: Вие сте шарлатани, които няма да направите честни избори. Министър Шарков се е срещал с арестувания и осъждан Цицелков (ВИДЕО)
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Пътническият самолет на авиокомпания Air Algerie, който се разби в Африка, между 2007 и 2009 година е бил официалния самолет на испанския футболен клуб Реал (Мадрид), съобщава испанското издание Marca.
препоръчано
Сред 113-те пътници на борда на самолета 50 са френски граждани, 25 на Буркина Фасо, осем ливанци, четирима алжирци, двама граждани на Люксембург, белгиец, швейцарец, нигериец, камерунец, като и още по един граждани на Украйна и Румъния.
Наводнения в Кения взеха много жертви
6374
на 07.03.2026
МВнР следи случая с туристите, останали без багаж в Египет
21324
на 24.02.2026
Руската православна църква провежда експанзия в Африка
12425
на 23.02.2026


