ГОРЕЩО
Радев трябва да бъде спрян
РАДЕВ АКТИВИРА ДЕЖУРНОТО СИ ПРОКСИ: Имало ли е разследване за корупция срещу Демерджиев, унищожено при назначението му в служебния кабинет?
Даниел Митов: Два влекача са в готовност да изтеглят танкера, блокиран край Ахтопол - не е опасен
ТРАГЕДИЯ! 16-годишно момиче скочи от висок етаж на блок в Пловдив
ПОТОПЪТ В БУРГАСКО! Задействаха BG-ALERT - кметът на Приморско предупреди кои са най-критичните места
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Разбиха работилница за контрабанден тютюн в Пловдив, съобщиха от МВР.
препоръчано
Специализирана операция за противодействие на контрабанда на акцизни стоки е проведена в края на миналата седмица от служители на отдел „Икономическа полиция” и сектор „Специализирани тактически действия” от Областната дирекция.
В хода й са извършени процесуално-следствени действия в сграда в землището на пловдивско село. Там са открити няколко бали с тютюнева листна маса, с тегло 271 кг, машина за рязане и кантар.
Иззети са и 13 кг готова продукция. Задържани четирима пловдивчани, с криминални регистрации.нРаботата по документирането на случая продължава под наблюдението на прокуратурата.
свързани новини
Разбиха работилница за преработка на контрабанден тютюн до Пловдив
7990
на 27.06.2022




ПЪЛНА МИСТЕРИЯ: Какво става с Културиста, Релето и Йожи от "Наглите"?
89670
преди 18 часа
ОТ ПОСЛЕДНИТЕ МИНУТИ! Простреляха мъж в центъра на София
56254
преди 19 часа
Нападнаха мъж, отишъл да върне повредена стока в магазин край Мъглиж
16049
на 05.12.2025


