ГОРЕЩО
ИЗВЪНРЕДНО В ПИК! ДПС изнесе информация за охраната на Пеевски и разби на пух и прах всички спекулации на ППДБ
"АЗ СЪМ БЕЗПРЕКОСЛОВНО ЛУД!": Ето я цялата истина за обезумелия Радостин Василев, лъснала чрез съдебно-психиатрична експертиза (ДОКУМЕНТИ/ВИДЕО)
ЕКОЛОЗИ НА БУНТ! “Брезник Минералс” и “Асарел Медет” крадат златото на Брезник и унищожават природата
ЕКШЪН В ПИК TV! Навряха Асен Василев в миша дупка: Абсолютен шарлатанин! След като съсипа финансите на България, сега иска да наруши закона (ВИДЕО)
НЕУДОБНО РАЗКРИТИЕ! ДБ дала съгласието си за кабинета на Пеевски в Народното събрание. Балабанов: Било им е удобно да пият кафетата си там (ВИДЕО)
Политика
РАЗВРЪЗКА! Конституционните съдии допуснаха делото за имунитета на Румен Радев по искането на Иван Гешев
116416
на 10.03.2020
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Конституционният съд публикува решението си за разглеждане по същество на делото, образувано по поставени от главния прокурор Иван Гешев въпроси, свързани с имунитета на президента. От него става ясно, че само трима съдии са били с особено мнение - Атанас Семов, Надежда Джелепова и Павлина Панова. Останалите са гласували "за" допускане на делото.
препоръчано
Припомняме, че до питането на главния прокурор Иван Гешев се стигна след публикувани записи от прокуратурата във връзка с разследване, в които се чува гласът на Румен Радев и става ясно, че той се е намесил в разследване около аферите на жена му Десислава във ВВС.



