ГОРЕЩО
Зам.-председателите на ДПС Искра Михайлова и Станислав Анастасов се срещнаха с временния посланик на САЩ у нас Х. Мартин Магдаул
Сарафов в Бургас за отчета на Апелативната прокуратура
ГОРЕЩО В ПИК TV! Георги Марков с тежки думи: Зеленски дава по 5 млн. евро, за да попречат на изборната победа на Орбан - Тръмп няма да изостави Унгария (ВИДЕО)
ЕКСКЛУЗИВНО В ПИК TV! Проф. Росен Стоянов скастри Гюров за договора с Украйна: Това е нарочна провокация. Радев и сие се подведоха по нея (ВИДЕО)
САМО В ПИК TV! Журналистът Борис Ангелов с горещ коментар трябва ли Йотова да смени Гюров: И двамата не се занимават с основните проблеми (ВИДЕО)
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Полицията установи извършителя на убийството на 67-годишен мъж от врачанското село Баница, съобщиха от пресцентъра на МВР във Враца. То бе извършено на 25 януари.
препоръчано
Извършител е 42-годишният Г. В. от село Баница, криминално проявен за кражби. С постановление на Окръжна прокуратура-Враца, на Г. В. е наложена мярка „задържане под стража" за срок от 72 часа.
Убитият Т. Т. бе намерен мъртъв в двора на къщата му. Смъртта е настъпила в резултат на черепно-мозъчна травма.
Полицаи установиха 53-годишен водач от Свищов, шофирал с 2,46 промила алкохол
2657
преди 28 минути
Стрелят в Перник по птици
8261
преди 2 часа


