BG EN

Разкриха пиромана, който опита да изпепели парк Хисарлъка

Крими

Разкриха пиромана, който опита да изпепели парк Хисарлъка

4142
на 23.08.2013
Разкриха пиромана, който опита да изпепели парк Хисарлъка
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Заловиха пиромана, който неколкократно опита да подпали кюстендилския парк Хисарлъка. Оказа, че 19-годишният Радостин Р. е стар познайник на полицията,пише сайтът struma.bg.

препоръчано

Преди 2 месеца той е установен, като автор на злоумишлени телефонни обаждания за поставени взривни устройства в държавни учреждения, това каза говорителят на ОД на МВР в Кюстендил Катя Табачка. С Радостин са работили и антимафиотите от Кюстендил и София, тъй като той е разобличен и като автор на злоумишлени обаждания за поставени бомби на централна автогара в София в автобус пътуващ по трасето Кюстендил- София.

Радостин е задържан срещу него е образувано дознание за палежа. По старите случаи има три дознания, които са в работна фаза. Предстои преглед от медицинско лице на Радостин, който завчера даде обяснение в полицията.

 

Бомба x
Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии
ПИК TV x
Проф. Георги Рачев пред ПИК TV: Идват захлаждане и валежи (ВИДЕО) Проф. Георги Рачев пред ПИК TV: Идват захлаждане и валежи (ВИДЕО)
ново
Днес: 86
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК