ГОРЕЩО
ШОУ В ПИК TV! Бизнесменът Киро щял да слага България отново на картата на света - сигурно е замислил нови съмнителни реклами с Опра Уинфри и Джокович (ВИДЕО)
ТЪНКИ СМЕТКИ: Ето как бившият обитател на "Дондуков“ 2 спъва предсрочните избори
Георги МАРКОВ с ЖЕЛЕЗНИ АРГУМЕНТИ пред ПИК защо Димитър Главчев единствен става за служебен премиер
Кокорчо чертае червени линии - зарече се да не управлява с ГЕРБ и Радев
Отвъд лимита: най-лудите рекорди със ски
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
В Северно море е станал разлив на петрол по време на изпомпване на петрол в танкер в зоната на норвежкото находище „Старфьорд“, предаде агенция "Фокус", позовавайки се на Reuters.
препоръчано
Около 40 кубични метра петрол, или 252 барела, са се разлели по време на зареждането на танкера Hilda Knudsen чрез зареждаща шамандура на платформа А на Старфьорд. Инцидентът не е попречил на работата на петролната платформа, но изпомпването е спрямо. От компанията поясниха, че за прехвърлянето на складирания на платформата петрол ще се използва друга зареждаща шамандура.
Еколози накрак заради нефтен разлив по Дунав
7793
на 21.09.2015


