ГОРЕЩО
От 6 ч тази сутрин: Тече полицейска операция в цялата страна
ГОРЕЩА ТЕМА! ДПС удря рамо на управляващите за мерките срещу високите цени (ВИДЕО)
Константин Мишев за РЕВОЛЮЦИЯТА НА ПЕЕВСКИ: Направи ДПС национална партия и вкара жени от ДПС на високи нива в политиката
ИЗВЪНРЕДНО В ПИК! Радев раздаде първи задачи на министрите си - разкри за стартирала спецоперация срещу наркотрафика и войната по пътищата (ВИДЕО)
ОТ ПОСЛЕДНИТЕ МИНУТИ: Деветима нови народни представители положиха клетва - ето кои са
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
От 10:00 часа Софийски градски съд ще заседава по делото срещу бившия председател на съда Владимира Янева и бившия директор на дирекция "Вътрешна сигурност" в МВР Тодор Костадинов, по-известно като делото „Червеи”.
препоръчано
В рамките на днешното съдебно заседание се очаква да бъдат разпитани бившият вътрешен министър Цветлин Йовчев,бившият директор на ДАНС Владимир Писанчев и бившият главен секретар на МВР Светлозар Лазаров.
Владимира Янева е обвинена, че като председател на СГС на два пъти е разрешила използването на СРС в нарушение със закона.
Обвиненията към Тодор Костадинов са за изфабрикуване мотивите към СРС исканията.
Съдът глобява свидетел по делото "Червеи"
10338
на 24.11.2015


