ГОРЕЩО
Кампания на „Агрион“ дава достъп до нови земеделски площи само до 3 април
„БУЛФАРМА“ е генерален партньор на L’Etape Bulgaria by Tour de France 2026
Слави поиска оставката на Илияна Йотова: Гюров не може да е премиер! А вие не слушате нито закона, нито морала, нито собствената си съвест
Ето я жената, намушкала с нож четирима в София (СНИМКА)
ВРЕМЕТО СЕ РАЗВАЛЯ: Гръмотевици, дъжд и сняг помрачават пролетното настроение
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Капитанът на Ботев (Пловдив) Йордан Христов е бил привикан на справка от спортно-техническото ръководство на "канарчетата" в административната сграда на базата в Коматево.
препоръчано
Там Христов е трябвало да увери шефовете Ангел Палийски и Георги Марков, че срамни представяния като това срещу Монтана (0:6) няма да се повторят.
Освен това лидерът на "жълто-черните" е бил предупреден, че в битката с Локомотив (Пловдив) босовете очакват единствено победа, независимо с каква игра, информира "Стандарт".
При такъв развой Йордан Христов и съотборниците му няма да бъдат глобавяни за тежкото поражение край Огоста.
Йордан Христов иска в "Ботев" (Пловдив) до края на кариерата си
26184
на 22.11.2014


