ГОРЕЩО
МЪЛНИЕНОСНА НОВИНА! Володимир Зеленски обяви: Украйна се отказва от НАТО
Балабанов им РАЗКАЗА ИГРАТА: Асен е бащата на финансовия хаос. Божанов, не се прави, че не помниш какво правеше в кабинета на Пеевски
СТРАШНО Е: 27 км достигна опашката от тирове на границата ни с Турция
АНАТОМИЯ НА ЕДИН ОРГАНИЗИРАН ПРЕВРАТ: Радев, Бобоков, Маджо, Божков, Фараона и генерал Решетников са новото ОФ, което иска да вземе властта
НОВ ХИТ ЗА GEN Z: Мирчев, псевдоборецът за демокрация: На скута има ли местенце за послушното момченце? (ВИДЕО)
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Двубоят между Локомотив (Пд) и ЦСКА за шампионат предложи множество емоции.
А в самия край на срещата, можеше да се стигне до много неприятни сцени между главния мениджър на ЦСКА - Стойчо Стоилов, и президента на домакините в двубоя - Христо Крушарски, пише "Топспорт".
Получи се разправия между тях след победния гол на Али Соу за ЦСКА. Визираното попадение на Соу донесе ценни три точки за "армейците"
Бързата намеса на хора от двете ръководства пък предотврати по-батални сцени в официалната ложа на "Лаута".
препоръчано
ИЗВЪНРЕДНО: Изключително драматичен успех за ЦСКА на "Лаута"
113973
на 09.07.2020


