BG EN

Разпродадоха 90% от билетите за мача-реванш на Фюри срещу Кличко

Други спортове

Разпродадоха 90% от билетите за мача-реванш на Фюри срещу Кличко

19638
на 11.05.2016
Разпродадоха 90% от билетите за мача-реванш на Фюри срещу Кличко
Автор:   ПИК

От 21 000 пропуска, 15 000 са били реализирани за първите 15 минути от пускането им

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Огромен интерес има към мача-реванш между Владимир Кличко и Тайсън Фюри, съобщи sport.ua. Само за 15 минути след пускането на ценните хартийки, от 21 000 са били продадени 15 000.

препоръчано

На практика след това са свършили всички сравнително евтини билети. Останали са само местата за баровци, чиято цена е малко над 1000 паунда. Според наблюдатели, значителна част от клиентите са прекупвачи, които вероятно ще пуснат някои от талончетата на двойна и тройна цена.

Реваншът между Кличко и Фюрие насрочен за 9 юли в „Манчестър Арена”. Това е култово място за британския град Манчестър и на 15 юли ще отбележи 20 години от построяването си. На ринга тук са се били Майк Тайсън и Джо Калзаге, пели са Лучано Павароти и Ролинг-стоунс.

 

Превод:ПИК

Бомба x
Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии
ПИК TV x
Алгафари пред ПИК TV: Радев е големият победител. Първото му изпитание - всички ще искат повече средства (ВИДЕО) Алгафари пред ПИК TV: Радев е големият победител. Първото му изпитание - всички ще искат повече средства (ВИДЕО)
ново
Днес: 118
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК