BG EN

Разрешават на Държавна агенция „Разузнаване“ да ползва правителствения ВИП на летището

Политика

Разрешават на Държавна агенция „Разузнаване“ да ползва правителствения ВИП на летището

34442
на 08.04.2020
Разрешават на Държавна агенция „Разузнаване“ да ползва правителствения ВИП на летището
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Министерският съвет прие промени в РМС № 686 от 1998 г. за организация на преминаване през ВИП „А“ - Правителствена зала на летище София, изменено с РМС № 979 от 2009 г. и с РМС № 241 от 2010 г.

препоръчано

С решението председателят и заместник-председателите на Държавна агенция „Разузнаване“ са включени в кръга на лицата, които имат правото да ползват ВИП „А“ - Правителствена зала на летище София при изпълнение на законово възложените им правомощия. Въвежда се и правна възможност представители на чужди, сродни на Държавна агенция „Разузнаване“, служби да ползват залата при официални посещения. 

Бомба x
Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии
ПИК TV x
ПИК TV: Служебното правителство предаде властта на кабинета Радев в Министерския съвет (ОБНОВЕНА) ПИК TV: Служебното правителство предаде властта на кабинета "Радев" в Министерския съвет (ОБНОВЕНА)
ново
Днес: 7
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК