BG EN

Разсеян шофьор отнесе пешеходка в Пловдив

Инциденти

Разсеян шофьор отнесе пешеходка в Пловдив

14325
на 25.03.2024
Разсеян шофьор отнесе пешеходка в Пловдив
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Пешеходка е в болница след катастрофа в петък в областния град.

препоръчано

Тогава към 17:10 часа, чрез тел. 112, в полицията постъпила информация, че на кръстовище между улица “Брезовско шосе“ и булевард “Северен“ лек автомобил “Мерцедес“ блъснал пресичащата на пешеходна пътека 43-годишна жена. Тя е оставена под лекарско наблюдение в болница.

Тестовете за употреба на алкохол и наркотични вещества на 39-годишния шофьор на колата са отрицателни. Образувано е досъдебно производство.

Сподели:
Бомба x
Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения
ПИК TV x
СМУТ! Киселова не отрече, че може да пристане на Радев - в БСП гласували по съвест за Изборния кодекс СМУТ! Киселова не отрече, че може да пристане на Радев - в БСП гласували по съвест за Изборния кодекс
ново
Днес: 80
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК