ГОРЕЩО
Георги Харизанов пред ПИК TV: Трудното предстои за Радев. Сегашните му съюзници са му донори на гласове на изборите (ВИДЕО)
ГОРЕЩИ ПОДРОБНОСТИ! Проектът на Радев технически и комуникационно е в ръцете на хората на Васил Божков - кипи трескава подготовка за превземането на властта (СНИМКИ)
Радев не е нито спасител, нито месия. Трудно личният рейтинг на президента ще се обърне в парламентарен вот
Дадоха супер идея на Росен Желязков как може да удари новоизлюпения гражданин Радев
Кирил Петков да запази абревиатурата ПП за новия си проект "Продължаваме с парапетите"
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Полицията в Сандански разследва кражба на близо 16 00 лева от товарен автомобил.
Това съобщиха от ОД на МВР – Благоевград. Вчера в Районно управление „Полиция” – Сандански е получен сигнал за това, че за времето от 20.30 часа до 20.50 часа вчера от кабината на товарен автомобил „Волво”, оставен на паркинг в град Кресна, е извършена кражба на сумата от около 16 000 лева, информира "Фокус"
По случая е образувано досъдебно производство. Работата по случая продължава.
препоръчано
свързани новини
Две взломни кражби разследват местни криминалисти
7173
на 18.02.2015
Хванаха мъж, окрал помпена станция край Каспичан
6863
на 18.02.2015


