ГОРЕЩО
ОТ ПОСЛЕДНИТЕ МИНУТИ! Тристранката се разбра за бюджета за догодина
САМО В ПИК! Калин Каменов с подробности за грозната провокация на "Възраждане" пред дома му: Било е сбирщина на хора с всякакви комплекси. Нови избори може да са пагубни за държавата (ВИДЕО)
Атанас Зафиров: Искаме Европа, която обединява, а не разделя
Желязков: Нямаме право да напуснем кораба в този критичен за страната момент!
Киро и Божанов са на седмото небе! Делото срещу тях за изнудване и заплахи е в ръцете на любим съдия на ППДБ
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Полицейски служители разследват лихварска дейност в монтанското село Лехчево. Това съобщиха от ОДМВР – Монтана.
препоръчано
На 20 януари в полицейския участък в град Бойчиновци е получен сигнал за извършване на лихварска дейност в село Лехчево.
По случая са установени и разпитани жители на селото, при което е установено, че за периода от средата на 2019 г. до момента в селото са отдавани заеми срещу лихва от частни лица, които не притежават съответното разрешително за тази дейност.
В РУ - Монтана е образувано досъдебно производство.
ОТ ПОСЛЕДНИТЕ МИНУТИ! Тристранката се разбра за бюджета за догодина
56564
преди 48 минути
Атанас Зафиров: Искаме Европа, която обединява, а не разделя
9164
преди 2 часа


