BG EN

Разследват четирима футболисти за изнасилване

Световен футбол

Разследват четирима футболисти за изнасилване

17387
на 05.12.2020
Разследват четирима футболисти за изнасилване
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Четирима футболисти на Велес (Сарсфийлд) са обвинени в изнасилване от 28-годишна жена. Тя се е оплакала в полицията в Буенос Айрес, че Рикардо Сентурион, Тиаго Алмада, Мигел Брисуела и Хуан Мартин Лусеро са я насилили сексуално в квартирата на последния.
Полицията е извършила обиск и е иззела чаршафите от няколко стаи. Футболистите са разпитани, но в качеството на свидетели. Срещу тях все още няма повдигнато обвинение.

препоръчано

За единия от въпросните играчи - Рикардо Сентурион, това не е първи такъв проблем.

Преди три години тогавашната му приятелка го обвини в домашно насилие. По тази причина той беше освободен от тогавашния си тим - Бока Хуниорс, където беше под наем от бразилския Сао Пауло.

Сподели:
Бомба x
Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения
ПИК TV x
ГОРЕЩА ТЕМА! БСП с твърда позиция за Изборния кодекс - настоява за отлагателен период за сканиращите машини (ВИДЕО) ГОРЕЩА ТЕМА! БСП с твърда позиция за Изборния кодекс - настоява за отлагателен период за сканиращите машини (ВИДЕО)
ново
Днес: 33
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК