ГОРЕЩО
ОСТАНАЛОТО Е МЪЛЧАНИЕ! Диана Дамянова: Защо 3 правителства затаяват истината за трилъра "Петрохан"
КОЙ СТОИ ЗАД СМЪРТТА НА ЗАГАТОТО: Търсят лаптопи, телефони и сметки в биткойни
ДВЕ ГОДИНИ ТАЙНА ПОДГОТОВКА ЗА "ДОНДУКОВ" 2: Мирчев разсмя жълтите павета - щабове има, кандидат - йок
Александър Симов: Гюров и Кандев вече изглеждат нелепо, жалко звучат призивите на Борисов за единен десен кандидат
Разсипаха Гюров от подигравки заради позьорско PR-видео с бейзбол
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Комисията за разкриване на досиетата на Държавна сигурност се ръководи от един добрички селски разузнавач. Това каза ексразведката Красимир Райдовски, който бе и шеф на пресцентъра на правителството на Жан Виденов. Припомняме, че шеф на въпросната комисия е Евтим Костадинов.
препоръчано
Според Райдовски, законът за разкриване на досиетата, приет благодарение на БСП през 2006 г., е „най-ретроградният закон”.
Той одобрява идеята сега да отпадне параграф 12, като така настоящи разузнавачи няма да могат да бъдат разкривани като бивши сътрудници. По думите му обаче положението било „късно е, либе, за китка”.
ГЪРМИ АФЕРА! ППДБ искат да дръпнат заем от 367 млн. евро в края на управлението им в София
108993
преди 31 минути
ПРЕВЪЗПИТАВАНЕ: Костадин Проданов и Ирина Диамант МЪМРЕНИ НА КИЛИМЧЕТО
217321
преди 3 часа


