ГОРЕЩО
ЕКСКЛУЗИВНО В ПИК TV! Георги Харизанов с ТОП АНАЛИЗ: Забавно е сравнението на Радев с Орбан. Първият е доведен за ръчичка в политиката от червените... (ВИДЕО)
ГОРЕЩО В ПИК TV! Проф. Пламен Киров: На криви политици им пречи Конституцията - или какво рискува Илияна Йотова с избора на служебен премиер (ВИДЕО)
ТОВА СА ПОСЛЕДСТВИЯТА от протестите на ДженZитата, които уйдисаха на акъла на слезли от гората изпечени шарлатани
Йотова вика утре три партии на консултации - първи са ДПС-Ново начало
ГОРЕЩО В ПИК! Ето ги убитите край Петрохан - всички се чудят какво се е случило със собственика на хижата Иво Калушев (СНИМКИ)
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Расистки скандал разтресе италианската Серия "А" след мачовете от 34 кръг. Инцидентът стана при загубата на "Пескара" с 0:1 като гост на "Каляри". От трибуните на стадиона на остров Сардиния се чуха обиди на расова основа към ганаеца Съли Мунтари.
препоръчано
В 89-ата минута на мача 32-годишният халф не издържа на обидите и поиска намеса на съдията Даниеле Минели. Мунтари помоли рефера да прекъсне мача заради расистките възгласи от трибуните. Вместо това Минели му показа жълт картон. В отговор на съдийското решение недоволният Мунтари напусна терена.
На излизане от игрището той се приближи до трибуните с феновете на Каляри и извика: "Това е моят цвят!"
Шефът на ФИФА иска махане на санкциите срещу руски отбори
14061
на 02.02.2026
Роналдо планира да бойкотира следващия мач на Ал-Насър
11017
на 02.02.2026
ПСЖ и Луис Енрике на финалната права за нов договор
7287
на 30.01.2026
Днес стават ясни плейофите в Шампионска лига
9940
на 30.01.2026


