ГОРЕЩО
Мълния от прокуратурата: Арестуваха китайски шпионин, събирал държавни тайни
НАПРАВИ ГО НА МАРМАЛАД! Божанков съсипа Кокорчо с този пост и му поиска оставката: Рейтингът му е дъно
ПРЕДИЗБОРНО НАПУЙЧВАНЕ: Две жени разкъсаха президентските амбиции на Андрей Гюров в ефир
Петър Витанов ИЗПРАВИ НА НОКТИ Лора Крумова за руския патриарх и посъветва мераклията Гюров: Смени пиара си! Този Тони Стораро идва малко в повече
ПЪРВО В ПИК: ГЕРБ с извънреден конгрес заради Делян Добрев и Живко Тодоров
ЧАС ПИК
РБК Daily: Италианци искат да ушият по 5 костюма за всички руски политици, включени в черния списък на ЕС
4108
на 01.08.2014
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Италианското модно ателие Sartoria Reale използва списъка със санкции на Европейския съюз с рекламни цели. Вчера оттам обявиха, че са готови да ушият безплатно костюми на всички „пострадали” руски политици и бизнесмени, пише вестник РБК daily. Ако това се случи разходите на ателието ще достигнат 1,2 млн. евро, тъй като по изчисления на РБК в списъка със санкции на ЕС в момента има над 60 руснаци.
препоръчано
Включените в списъка могат да се свържат с екипа на ателието чрез сайта или по телефона, за да заявят час в удобно за тях време и място, обявиха от компанията.
Мълния от прокуратурата: Арестуваха китайски шпионин, събирал държавни тайни
42926
преди 2 часа


