ГОРЕЩО
ГОЛЯМОТО ПРЕНАРЕЖДАНЕ! Край на стария ред: Радев обърна парламента с хастара наопаки - ето кой къде ще седи сред новите 240 (СКИЦА)
Цветанка Андреева пред ПИК TV: Хората гласуваха за Радев – сега искат той да е премиер (ВИДЕО)
КУЛТОВА ОФЕРТА: АВАРИЕН ПЛАН за Манол Пейков - предлагат му утешителен пост в парламента
САМО В ПИК И "РЕТРО": Внукът на Коста Цонев пръска по 1000 евро на вечер (СНИМКИ)
ПЪРВИТЕ АНАЛИЗИ ВЕЧЕ СА ФАКТ: Вижте кои са районите, в които ГЕРБ губи най-много и най-малко на изборите (СНИМКИ)
СВЕТЪТ ДНЕС
Реакция! Премиерът на Япония приветства решението на САЩ да поставят КНДР в списъка на държавите, подкрепящи тероризма
8200
на 21.11.2017
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Японският министър-председател Шиндзо Абе приветства решението на президента на САЩ Доналд Тръмп да постави Северна Корея в списъка на държавите, които спонсорират тероризма, съобщи Ройтерс, цитирана от Фокус.
препоръчано
Според Абе, това ще засили международния натиск срещу Пхенян.
Решението на Тръмп ще позволи на САЩ да налагат допълнителни санкции срещу КНДР, която развива ядрена и ракетна програми в разрез със санкциите и резолюциите на Съвета за сигурност на ООН.
„Приветствам и подкрепям решението, защото то засилва натиска спрямо Северна Корея“, заяви Шинзо Абе пред репортери.
Финансовото министерство на САЩ подготвя нови санкции срещу КНДР
7729
на 21.11.2017
САЩ може да използват кибероръжие срещу КНДР
33551
на 18.11.2017
Мерки! Япония ще наложи допълнителни санкции спрямо Северна Корея
8004
на 07.11.2017
Премиерът на Япония поиска засилване на натиска спрямо Северна Корея
9763
на 07.11.2017


