ГОРЕЩО
Ипотечен кредит от Fibank за българи с доход от чужбина
Безплатно обучение по безопасно шофиране събра над 100 души в София (СНИМКИ)
БАЛОНЪТ СЕ СПУКА! Ивелин Михайлов сложи край на пирамидата "Исторически парк"
Мълния от прокуратурата: Арестуваха китайски шпионин, събирал държавни тайни
НАПРАВИ ГО НА МАРМАЛАД! Божанков съсипа Кокорчо с този пост и му поиска оставката: Рейтингът му е дъно
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Ръководството на Реал Мадрид има по-малко от седем дни, ако иска да си подсигури нови попълнения предвид трансферното ембарго за следващите два трансферни прозореца. Настоящият трансферен период в Испания приключва необичайно рано - на 29 януари петък в 00:00 часа местно време.
Причината е, че 31 януари е неделя. Вместо да удължат срока до 1 февруари от Ла Лига са решили да съкратят периода. Наставникът на "белите" Зинедин Зидан не иска нови попълнения през зимата. Единственият пост за подсилване според испанските медии е на левия краен бранител, където Зизу разполага единствено с Марсело.
препоръчано
свързани новини
Спортал
Откриха статуя на Лионел Меси в Аржентина
11407
преди 6 часа
Селекционерът на Уругвай критикува паузите за "хидратация" на Мондиала
14162
преди 16 часа
Стоичков гледа ИСТОРИЧЕСКИ МАЧ с японската принцеса (СНИМКИ)
37803
на 21.06.2026


