0
11.07.2020
0
5376

Реал (Мадрид) отново има 4 точки аванс пред Барселона на върха в испанското футболно първенство, след като победи Алавес с 2:0 в последния мач от 35-ия кръг.

Реал Мадрид разкарва ненужен колумбиец

Реал Мадрид смята да продаде полузащитника Хамес Родригес...

на 06.07.2020

Карим Бензема от дузпа в 11-ата минута и Марко Асенсио в 51-ата минута бяха точни за Реал.

Така "Белия балет" направи нова крачка към спечелването на 34-ата титла в Испания, а до края на сезона мадридчани отиват в Гранада, домакинстват на Виляреал и завършват сезона с гостуване на Леганес.

В друг мач от вчера Реал Сосиедад загуби с 2:3 като домакин на Гранада.