BG EN

Регистрираха второ за деня земетресение в Източна Япония

Азия

Регистрираха второ за деня земетресение в Източна Япония

6425
на 14.08.2015
Регистрираха второ за деня земетресение в Източна Япония
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Второ за деня силно земетресение е регистрирано в Източна Япония, магнитудът му е 5,1, съобщи японската метеорологична служба. Според данните ѝ, цитирани от РИА Новости, епицентърът му е бил в района Токати на остров Хокайдо, на дълбочина 80 км. 

препоръчано

Данни за разрушения и пострадали от двете земетресения няма. 

Сподели:
Бомба x
САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за 10 декември: Овенът да не разчита на късмета си, на Девите не им е ден за търговия, Рибите омайват с чар САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за 10 декември: Овенът да не разчита на късмета си, на Девите не им е ден за търговия, Рибите омайват с чар
ПИК TV x
Нидал Алгафари пред ПИК TV: Само от ТОЗИ ЧОВЕК зависи дали ще има предсрочни избори. Политиката се опростачи, а младите стават жертва на манипулации (ВИДЕО) Нидал Алгафари пред ПИК TV: Само от ТОЗИ ЧОВЕК зависи дали ще има предсрочни избори. Политиката се опростачи, а младите стават жертва на манипулации (ВИДЕО)
ново
Днес: 83
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК