ГОРЕЩО
Доц. Борислав Цеков пред ПИК TV: ППДБ искат власт без избори, политиката се тиктокизира, а еврото е необратимо (ВИДЕО)
САМО В ПИК! Калин Каменов с подробности за грозната провокация на "Възраждане" пред дома му: Било е сбирщина на хора с всякакви комплекси. Нови избори може да са пагубни за държавата (ВИДЕО)
Георги Марков емоционално пред ПИК: Бойко е най-добрият премиер на Прехода! Ако ППДБ влязат във властта, ще ни вкарат във война
Кметът на "Люлин", разкрил една от най-големите афери в "Промяната", с ОТВОРЕНО ПИСМО: Кирил Петков прехвърли вината върху нас! Антикорупционерите се оказаха корупционери
ИСТИНАТА В ОЧИТЕ: Проф. Румяна Коларова: Протестите категорично не отговорят на критериите на революция, площадът трудно може да наложи оставката на правителството
Балкани
Реджеп Ердоган: Сделката са морските зони между Атина и Кайро няма никакво значение за Турция
14653
на 08.08.2020
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Споразумението за разграничаване на морската юрисдикция в Средиземноморието между Гърция и Египет няма никакво значение за Анкара. Това заяви президентът на Турция Реджеп Ердоган пред журналистите след петъчната молитва в джамията „Света София“ в Истанбул, предава „Анадолската агенция“, цитирана от „Фокус”.
препоръчано
По думите на държавния глава, Турция не счита за нужно да води преговори за разграничение на морските зони в Източното Средиземноморие със страни, които нямат никакво отношение по този въпрос.
Ердоган отбеляза, че продължаването на сондажите е нагледен пример за решимостта на Анкара да отстоява правата си в Средиземноморието.
Силно земетресение разлюля Турция
18361
преди 16 часа
Премахват тролейбусната мрежа в Атина
12353
преди 16 часа
Протестът на гръцките фермери продължава, Кулата отново под блокада
11227
преди 21 часа


