ГОРЕЩО
ГОРЧИВА ИСТИНА! Асим Адемов със съвет към Борисов: Ето как да разбере истинското състояние на ГЕРБ...
Георги Марков НЕУДЪРЖИМ пред ПИК: България не може никога да прогресира с медиите на Сорос. Очаквам Радев да се заеме с темата
Ексклузивно! Според оперативна информация от ГДБОП зад заловената нарко оранжерия край Кюстендил стои Даниел Стефанов-Дъмпела
Делян Добрев посочи ТОП приоритета за ГЕРБ в новия парламент
ИЗВЪНРЕДНО В ПИК TV! Александър Андреев с горещ коментар за играта с преференциите на изборите: Членовете на СИК-ове трябва да са сертифицирани, а мандадът на ЦИК изтича... (ВИДЕО)
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Рекордните валежи от дъжд в югоизточната част на Австралия подхранва надеждите, че всички горски пожари може да бъдат потушени до края на седмицата.
препоръчано
От миналия петък опустошеният от пламъците щат Нов Южен Уелс беше буквално залят от невиждани за последните 30 години валежи. Дъждовете причиниха наводнения, като стотици хора трябваше да бъдат спасявани.
За радост на местните жители, десетки пожари бяха загасени. Все още обаче продължават да горят 24 огнища.
свързани новини
Потоп: В Австралия отчетоха най-проливните дъждове за последните 20 години
8178
на 08.02.2020
Големи наводнения в Южен Китай доведоха до евакуацията на над 200 жители
4277
преди 7 часа
Загинали и много ранени при влакова катастрофа в Индонезия
5270
преди 11 часа
Два влака се сблъскаха край Джакарта в Индонезия
7399
на 27.04.2026
Ким Чен-ун: Северна Корея ще продължи изцяло да подкрепя политиката на Русия
6169
на 27.04.2026


