BG EN

РЕКОРД: В Кюстендил е паднал 24 л/кв. м дъжд

Прогноза за времето

РЕКОРД: В Кюстендил е паднал 24 л/кв. м дъжд

5731
на 27.05.2021
РЕКОРД: В Кюстендил е паднал 24 л/кв. м дъжд
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Днес най-много дъжд е валяло в Кюстендил - 24 л/кв. м. Това съобщи Националния институт по метеорология и хидрология. Количествата валежи, паднали във Враца днес, са 19 л/кв. м. На много места има гръмотевици. Във Видин, Монтата и Лом са паднали 4 л/кв. м.

препоръчано

В Кюстендил е паднала градушка. В западните райони на Стара планина, в Ботевград и Мездра също е имало по-сериозни облаци, в които е имало град. В Западна и Централна България валежите продължават.

От НИМХ посочиха, че тази нощ на много места ще продължи да вали. След полунощ ще има временно затихване на явленията, но утре преди обяд отново ще се активизират и ще има краткотрайни валежи с гръмотевици.

Бомба x
Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии
ПИК TV x
Проф. Георги Рачев с прогноза пред ПИК TV: Хлад, порои и гръмотевици удрят България, лятото още го няма (ВИДЕО) Проф. Георги Рачев с прогноза пред ПИК TV: Хлад, порои и гръмотевици удрят България, лятото още го няма (ВИДЕО)
ново
Днес: 43
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК