ГОРЕЩО
ПЪРВО В ПИК! Пеевски пред актива в Кърджали: Утре по мирен начин ще изразим нашата воля за една мирна и спокойна България! (ВИДЕО)
Доц. Борислав Цеков пред ПИК TV: ППДБ искат власт без избори, политиката се тиктокизира, а еврото е необратимо (ВИДЕО)
Атанас Зафиров: Броят на младите роми със средно образование се е повишил
ГОРЕЩО В ПИК! Любимата адвокатка на ПП Ина Лулчева брани братя Бобокови в съда - прокуратурата призовава 216 свидетели по делото за боклука (СНИМКИ/ВИДЕО)
ИЗВЪНРЕДНО! Пеевски от Кърджали: Държавата трябва да е стабилна и да има добър бюджет - само така може да се работи за хората и те да са доволни (СНИМКИ)
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Завърши най-дългият пътнически полет в света. Самолет "Еърбъс A350" излетя от Сингапур в 18:37 ч. българско време в четвъртък и кацна в Ню Йорк в 13:00 ч. българско време, предаде Нова Телевизия.
препоръчано
Разстоянието, което измина, е 16 700 км. Полетът продължи 18 часа и 45 минути и беше без междинни кацания. Той се изпълни от Сингапурските авиолинии. От 18 октомври това става редовна линия, която ще се обслужва три пъти седмично.
Досегашният рекорд за най-дълъг пътнически полет беше от Пърт до Лондон и продължи 17 часа и 20 минути.


