ГОРЕЩО
ТРАГЕДИЯ В УГЪРЧИН! Две жени и мъж са открити мъртви, подозират убийство от страст
НЕСТАБИЛНО В РЕМЕ: Слънчево за кратко, после - валежи с гръмотевични бури, има опасност от градушки. 22 области "светват" с жълт код (КАРТИ)
Експерт с ГОРЕЩА ПРОГНОЗА: Очакват се радикални промени в Бюджет 2027 за пенсии и данъци
НОВА МОДА: Самоуверен ход или политически риск? Радан Кънев мести битката за ДСБ в интернет
ГОРЕЩА ТЕМА: Нашите служби прихванали Невзоров още на границата - ескортирали го до София и до Варна, за да даде показания
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
С предоставените от министерския съвет малко над 140 хил. лева, ще бъде направен спешен укрепителен ремонт на опасно обрушената от години джамия "Фетих Мехмед" в центъра на Кюстендил.
препоръчано
След това тя, заедно с още една джамия - "Ахмед бей", ще станат музеен комплекс и туристическа атракция, съобщават от общината.
Миналата седмица кабинетът гласува опускането на около 2,7 мил. лева за ремонти и довършителни работи по трите храма в Кюстендил и в Невестино, припомня БНР.
Кметът на Карлово: Куршум джамия трябва да стане музей
4953
на 11.11.2013


