ГОРЕЩО
Росен Христов ПРОГОВОРИ ЗАЩО се е съгласил да оглави ДКК. Балонът на дъвката на Асен Василев за хиперзаплатата му позорно се спука
ШОК! Откриха тяло на млада жена в Сливенско, арестуван е криминално проявен
ПАНИКА, КРЪВ И ПИСЪЦИ: Вижте покъртителния разказ на Кристияна, оцеляла след ада на "Челопешко шосе"
САМО В ПИК! Георги Марков БЕЗПОЩАДЕН в деня на годишнината от грандиозния митинг на Орлов мост от 1990 г.: Партизаните на Сорос от ПП и ДБ ни пробутват за президент незаконния премиер Гюрчо
Група J на Мондиал 2026: Лебедовата песен на Меси започва тук
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Ремонтът на Аспаруховия мост във Варна, който ще бъде извършен догодина, ще струва близо 35 000 000 лева.
За финансиране ще се разчита на държавата, поясни Иван Портних, кмет на град Варна:
Проектираме в момента ремонта , както и правим обследване за увеличаване на височината на моста с около 10 метра, за да може да влизат най-големите контейнеровози в езерото.
Включително и с японски консултанти, които са извършвали такива ремонти на много места по света, като с тях сме коментирали, че това би могло да се случи и без мостът да се затваря изцяло, допълни Портних.
препоръчано
Втора катастрофа за днес на Аспарухов мост
16172
на 16.07.2015


