BG EN

Ренци: Унгария е по-голям проблем за ЕС от Русия

ГОРЕЩО
Европа

Ренци: Унгария е по-голям проблем за ЕС от Русия

7193
на 28.09.2015
Ренци: Унгария е по-голям проблем за ЕС от Русия
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Членката на Европейския съюз (ЕС) – Унгария представлява по-голям проблем за блока от Русия, заяви премиерът на Италия Матео Ренци, цититран от италианската информационна агенция ANSA.

препоръчано

„Истинският риск за Европа днес не е Русия, а Унгария, която поставя нови стени“, каза той, имайки предвид оградата, която Будапеща постави на границата си със Сърбия заради бежанците. „Би било трагична грешка да мислим за Европа без Русия“, добави италианският премиер, който беше поканен да вземе участие в „Глобалната инициатива Клинтън 2015“ и разговаряше с бившия президент на САЩ Бил Клинтън и финансиста Джордж Сорос.

Сподели:
Бомба x
САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за 16 май: Напрежения за Телеца и Лъва, Девата да не пътува, Везните да харчат с мярка САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за 16 май: Напрежения за Телеца и Лъва, Девата да не пътува, Везните да харчат с мярка
ПИК TV x
САМО В ПИК TV! Бившият премиер Димитър Главчев: За служебните правителства се говори само негативно, дано не включвате и нашето към тях (ВИДЕО) САМО В ПИК TV! Бившият премиер Димитър Главчев: За служебните правителства се говори само негативно, дано не включвате и нашето към тях (ВИДЕО)
ново
Днес: 2
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК