BG EN

Репортери плакаха за медсестрата на Кейт Мидълтън, самоубила се заради тяхна шега

ЕС

Репортери плакаха за медсестрата на Кейт Мидълтън, самоубила се заради тяхна шега

5781
на 10.12.2012
Репортери плакаха за медсестрата на Кейт Мидълтън, самоубила се заради тяхна шега
Автор:   Галина Белева

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Австралийските репортери Мел Крейг и Майкъл Крисчън се извиниха със сълзи на очи на семейството на самоубилата се медицинска сестра от екипа на Кейт Мидълтън. Сестрата , която издаде конфиденциална информация за състоянието на дукесата на Кеймбридж на двамата радиоводещи, представили се за кралицата и принц Чарлз, сложи край на живота си дни след случката, съобщи „Скай нюз“. Двамата се опитаха да се оправдаят, като обясниха, че подобни телефонни обаждания се случват всеки ден и че не са очаквали действията им да имат такива трагични последици. Репортерите са отстранени от постовете им, докато тече разследването около смъртта на медицинската сестра, която е майка на две деца. Бременната Кейт Мидълтън прекара няколко дни в болница миналата седмица заради силно сутрешно гадене.

препоръчано
Сподели:
Бомба x
Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения
ПИК TV x
САМО В ПИК TV! Топ прогнозата на проф. Георги Рачев за февруари: Месецът ще бъде с 3 до 5 градуса по-топъл от нормалното, но във вторник и сряда... (ВИДЕО) САМО В ПИК TV! Топ прогнозата на проф. Георги Рачев за февруари: Месецът ще бъде с 3 до 5 градуса по-топъл от нормалното, но във вторник и сряда... (ВИДЕО)
ново
Днес: 44
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК