BG EN

Реформата в МВР влиза за тежка битка в пленарна зала! Днес режат 20-те заплати при пенсия

Политика

Реформата в МВР влиза за тежка битка в пленарна зала! Днес режат 20-те заплати при пенсия

11214
на 03.06.2016
Реформата в МВР влиза за тежка битка в пленарна зала! Днес режат 20-те заплати при пенсия
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Плановете за реформа в МВР влизат за разглеждане от депутатите в пленарна зала. Промените, инициирани от вицепремиера Румяна Бъчварова засега срещат малка подкрепа в парламента.

препоръчано

Реформата включва свиване на социалните придобивки на служителите на реда, което вече предизвика тяхното недоволство. Предвижда се те да получават 12, а не както досега 20 заплати като обезщетение при пенсиониране или напускане на системата.

Също така годишният им отпуск трябва да се намали от 30 на 25 дни, а възнагражденията за прослужено време и парите за храна да се включат към работната заплата, а не да се получават отделно, както досега.

Сподели:
Бомба x
Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения
ПИК TV x
ИЗВЪНРЕДНО В ПИК TV! Гражданинът Радев напусна президентството - извика си малобройна агитка да го пази от медиите (СНИМКИ/ВИДЕО) ИЗВЪНРЕДНО В ПИК TV! Гражданинът Радев напусна президентството - извика си малобройна агитка да го пази от медиите (СНИМКИ/ВИДЕО)
ново
Днес: 81
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК