ГОРЕЩО
Петър Витанов ИЗПРАВИ НА НОКТИ Лора Крумова за руския патриарх и посъветва мераклията Гюров: Смени пиара си! Този Тони Стораро идва малко в повече
ПЪРВО В ПИК: ГЕРБ с извънреден конгрес заради Делян Добрев и Живко Тодоров
ПРЕЗИДЕНТСКА БЪРКОТИЯ: Пълен разпад на координацията - ПП и ДБ се разминаха за Гюров
Ахмед Хасанов е новият главен мюфтия (СНИМКИ)
Лидерите на ДПС на Националната мюсюлманска конференция: Избират нов главен мюфтия
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Протестното движение, оглавявано от Дончо Дудев, Ангел Славчев и Янко Петров очакват граждани днес и утре от 10,30 до 18 часа пред Народния театър, за да се обсъдят всички идеи за новото управление на страната ни.
препоръчано
В 12 часа част от групата ще се срещнат в Софийския университет със студентски съвети, за да си разяснят кой кой е, да търсят общ път за изборите.
Протестното движение се регистрира в ЦИК като "Демократична гражданска инициатива". Те са събрали 8 800 подписа, което означава, че ще се явяват на изборите. Около 15 човека се събраха днес, предаде журналист на ПИК.
Нови мерки за сигурност при водните атракциони по Черноморието
4910
преди 2 часа
Великобритания издирва 3500 българи заради непогасени студентски заеми
12619
преди 4 часа


