ГОРЕЩО
МРЕЖАТА ГРЪМНА: Това е един от най-големите мошеници в съвременната ни история
Колтуклиева приключи ПП и ДБ: Вече сте толкова дискредитирани, че към когото се прилепите - носите само щети
Ало, Мирчев, елфите ти минаха всякакви граници! (СНИМКА/ВИДЕО)
Веселин Киров пред ПИК TV: Ако режимът в Иран колабира, към Европа могат да тръгнат до 10 милиона бежанци (ВИДЕО)
ГОРЕЩА ВЕРСИЯ! Митьо Очите знае кой е отговорен за огнената вендета срещу Майбаха му, но не го издал на полицията
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
По обвинение на Окръжна прокуратура-Хасково, днес 11.03.2016 г. Окръжен съд в гр. Хасково наложи наказание от 8 години лишаване от свобода на рецидивиста Ивайло Тодоров Калбурджиев, съобщиха от прокуратурата.
препоръчано
Същият на 12.06.2015 г. в гр. Хасково, нахлул в асансьор, с който 11-годишното момиче се прибирало в дома си, запушил с ръка устата й, ударил й две плесници и я заплашил с нож, след което отнел мобилен телефон на стойност 322 лева.
Извършителят отвел детето до гробищен парк, след което я е освободил.
Наказанието е определено в такъв размер, тъй като подсъдимият, в условията на съкратено съдебно производство, е признал фактите по обвинението.
свързани новини
Три години затвор за клошар, опитал да убие събрат
5652
на 10.03.2016
МРЕЖАТА ГРЪМНА: Това е един от най-големите мошеници в съвременната ни история
172470
преди 1 часа
Ало, Мирчев, елфите ти минаха всякакви граници! (СНИМКА/ВИДЕО)
170283
преди 3 часа


