BG EN

Решено! „Радикалният ислям” влиза в Наказателния кодекс

БЪЛГАРИЯ ДНЕС

Решено! „Радикалният ислям” влиза в Наказателния кодекс

3903
на 23.06.2016
Решено! „Радикалният ислям” влиза в Наказателния кодекс
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Парламентът прие криминализирането на радикалния ислямСъс 106 гласа „за“ народните представители приеха на първо четене промяната в Наказателния кодекс. Против бяха 3, въздръжаха се 10. Депутатите от ДПС напуснаха демонстративно пленарна зала преди гласуването.

препоръчано

„Радикални религиозни форми” или „радикален ислям” да е формулировката за промените в Наказателния кодекс, с които да се криминализира проповядването на радикален ислям скара по време на дебатите депутатите от Патриотичния фронт и ДПС.

Вносител на промените в НК, разглеждани на първо четене, е съпредседателят на Патриотичния фронт Красимир Каракачанов. Той предлагакриминализиране на проявите на радикален ислям с 3 години лишаване от свобода.

Сподели:
Бомба x
Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения
ПИК TV x
Кметът на Годеч бесен след тройното убийство в Петрохан: Закриха РПУ-то, без да ни уведомят. Сега имаме един джип и той не е в движение (ВИДЕО) Кметът на Годеч бесен след тройното убийство в Петрохан: Закриха РПУ-то, без да ни уведомят. Сега имаме един джип и той не е в движение (ВИДЕО)
ново
Днес: 94
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК