ГОРЕЩО
Йордан Цонев със залп по ППДБ: Искаха да овладеят съдебната система по поръчение на ментора им Сорос. Служебният кабинет е абсолютно неадекватен (ВИДЕО)
ПЪРВО В ПИК TV! Борисов посети реставрирания мост на Кольо Фичето в Бяла (ВИДЕО)
Народната певица Янка Рупкина е в болница в тежко състояние
Шокиращата история на Мария Златарева - как министър Емил Дечев оставил 9-годишната им дъщеря сама и без телефон заключена в необезопасен апартамент (ВИДЕО)
ИЗБЕРИ РОЗОВОТО! Забележителна "семейна" двойка влиза в листите на ППДБ
Търговци на риба не отчитат извършените от тях продажби на прясна, охладена и замразена риба на общинския пазар в Бургас.Това показаха проверки на звеното за фискален контрол на НАП. В присъствието на данъчните отчетените среднодневни продажби на един от търговците са скочили със 740%, а на друг с - 421%.
От НАП на наблюдавали продажбите на риба на пазара през април и септември. Данъчните констатират, че има леко подобрение в поведението на търговците, но те все още крият голяма част от оборота си.
Така например среднодневните продажби през април по време на наблюденията на данъчните са средно 4 пъти по-високи от преди това. А през септември в присъствие на данъчните оборотите са скочили 2,5 пъти. Част от нелегално продаваната риба се внася в багажници и микробуси от Гърция, посочват от НАП.
препоръчано


