ГОРЕЩО
ТАНТО ЗА КУКУРИГУ: Вижте какъв пост е бил предложен на Гюров срещу чистката в МВР
ВСИЧКО ПОД НОЖА! Проф. Близнашки разкри ПОДМОЛНАТА ТАКТИКА на служебната власт и каза кой ще е ФАЛШИВИЯТ ГЕРОЙ след новите избори
ЗАД КУЛИСИТЕ! Ген. Атанасов разкри дали е провел "мъжки разговор" с Асен Василев: Когато се правят наденици и се редят листи, най-добре е да не надничаме вътре
ГОРЕЩО В ПИК: Крият нов пожар в кърватата хижа "Петрохан"
МИШОК! Тв водещ насмете Никито Денков и го завря там, където слънце не огрява
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Легендите на „Левски” Георги Иванов-Гонзо и Елин Топузаков няма да играят за Рилски спортист в домакинския мач от Югозападната „В” група с ЦСКА, който е в неделя.
препоръчано
Гонзо и Топчо бяха картотекирани в аматьорския клуб с идеята да направят шоу и да излязат срещу „червените”. Те бяха чакани с нетърпение и от феновете на ЦСКА, които имаха намерение да им устроят адско посрещане.
„Жалко. Бяхме се настроили да ги освиркваме яко. Със сигурност щяха да се изложат, тъй като са на години”, коментират привърженици на ЦСКА.
Съдбовното дело за ЦСКА влиза в съда, чакат решението до 14 дни
7485
на 24.09.2015


