ГОРЕЩО
САМО В ПИК! Георги Марков: С Гюров служебен премиер изборите ще са опорочени
СЕНЗАЦИОННА ВЕРСИЯ! Асен Василев натиря Бойко Рашков от листите на ППДБ
Доц. Борислав Цеков: Гюров не е експертна фигура, а фигура с ярка партийна емблема на челото
Бивш вътрешен министър: Кирил Петков има достатъчно време да си направи изводи за бившите си съратници и протежета, докато чака съдебното решение за незаконните арести
Делото за убийствата на хазартни конкуренти срещу Черепа изчезна в прокуратурата
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
РИОСВ – София извърши извънредна проверка за замърсяване на река Струма. Във връзка с постъпил сигнал в РИОСВ-София, експертите извършиха проверка по сигнал за изтичане на замърсени води в река Струма след "Топлофикация - Перник“, съобщиха от РИОСВ, цитирани от БНТ.
препоръчано
Извършена е съвместна проверка на място от експерти на РИОСВ – София, Специализираната лаборатория на Изпълнителната агенция по околна среда (ИАОС) и Басейнова дирекция "Западнобеломорски район“.
Взети са проби от тръбата, от която се излива оцветената в кафяво вода, както и от няколко пункта по поречието на реката. Резултатите от пробовземанията ще бъдат оповестени допълнително.
Бургас ще си партнира с Турция в медицината и образованието
5963
преди 3 часа
ВОДЕН КАПАН! Ограничават движението в пътни участъци край Ивайловград
9947
преди 5 часа
БАБХ реагира незабавно на съмнение за нерегламентирано сметище край Карлово
10438
преди 10 часа


