ГОРЕЩО
ОТ ПОСЛЕДНИТЕ МИНУТИ! Вицепремиерът Пулев след срещата с ръководството на "Райнметал": Няма договор, няма пари, няма терен (ВИДЕО)
ТЕМИДА ОТСЪДИ: Васил от "Калашниците" остава окончателно в ареста
ЕКШЪН В ПИК TV! Хамид Хамид НАПЕРДАШИ Иван Демерджиев - ето какво било хобито на вътрешния министър (ВИДЕО)
Румен Радев: България работи, за да утвърди мястото си в реиндустриализацията на Европа и за развитие на иновативна икономика с висока добавена стойност
Дъжд от голове в Баку?
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Роберт Кубица ще вземе участие в първия кръг от новия сезон на Световния рали шампионат (WRC) в Монте Карло и ще застане зад волана на Форд Фиеста RS WRC.
Полякът ще управлява един от шестте модела Фиеста, които М-Спорт ще предостави за тази надпревара.
Кубица бе по отсечките във френските Алпи през последните две години и дори водеше при дебюта си през 2014 г.
"Ще бъде огромна грешка, ако прекратя кариерата си точно сега, - споделя Кубица. - В последните пет или шест състезателни уикенда се чувствах много повече като рали състезател, много по-зрял. Ралитата са част от мен повече отвсякога в момента и нямам търпение да участвам в Рали Монте Карло."
препоръчано
Спортал
Стилияна Николова със злато на Световната купа в Милано
34721
на 12.07.2026
Стилияна Николова е със злато и сребро от Световната купа в Милано
11809
на 12.07.2026


