BG EN

Робърт Патинсън е с коронавирус, спряха снимките на "Батман"

ГАЛЕРИЯ ШОУ

Робърт Патинсън е с коронавирус, спряха снимките на "Батман"

34323
на 04.09.2020
Робърт Патинсън е с коронавирус, спряха снимките на Батман
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Британският актьор Робърт Патинсън е дал положителна проба за коронавирус, поради което снимките на филма "Батман" са временно спрени.

препоръчано

Филмовото студио Warner Bros., което продуцира филма, обяви първоначално в съобщение, че член на продукцията е дал положителна проба, но не посочи името му.

Снимките на "Батман" бяха възобновени само преди три дни северно от Лондон, след преустановяването им в средата на март заради пандемията.

Предстоят още три месеца снимки по филма, а излизането му на екран вече беше отложено за октомври 2021 г.

Сподели:
Бомба x
Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения
ПИК TV x
ИЗВЪНРЕДНО В ПИК TV! Няма заседание! Викове, крясъци и липса на кворум в парламента - ППДБ и Възраждане“ провалиха дружно гледането на Изборния кодекс (ВИДЕО/ОБНОВЕНА) ИЗВЪНРЕДНО В ПИК TV! Няма заседание! Викове, крясъци и липса на кворум в парламента - ППДБ и "Възраждане“ провалиха дружно гледането на Изборния кодекс (ВИДЕО/ОБНОВЕНА)
ново
Днес: 76
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК