BG EN

Розмари от "ВИП Брадър" влезе в "Ергенът"

ГАЛЕРИЯ ШОУ

Розмари от "ВИП Брадър" влезе в "Ергенът"

18254
на 17.10.2022
Розмари от ВИП Брадър влезе в Ергенът
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Манекенката Розмари Тишер, която пред 4 години нашумя с участието си във "ВИП Брадър", пак напира за телевизионни изяви.

препоръчано

Моделката е заминала за Турция за снимките на новия сезон на "Ергенът", но още не е ясно дали е сред момите или е част от екипа. 

Розмари по принцип е много активна в социалната мрежа, но от известно време се е покрила. Последно показа как е упражнила правото си на глас в Бодрум и оттогава няма вест от нея. В момента точно там текат снимките на шоуто.

Тишер е голяма почитателка на предаването и по време на първия сезон го отразяваше активно в подкаста си. Тя интервюираше всички отпаднали участнички, дори издаваше любопитни подробности от развитието на сюжета.

свързани новини

Вероятността да са я поканили като част от екипа за втория сезон е голяма. Някои обаче подозират, че манекенката може и да се бори за вниманието на пианиста Евгени Генчев. Не е известно хубавицата да има гадже, та нищо чудно да я видим и в действие, пише "Хотарена".

Сподели:
Бомба x
САМО В ПИК: Топ хороскопът на Алена за 17 юли - Близнаците да не пътуват, Скорпионите ще разрешат финансов проблем САМО В ПИК: Топ хороскопът на Алена за 17 юли - Близнаците да не пътуват, Скорпионите ще разрешат финансов проблем
ПИК TV x
ТОТАЛЕН ХИТ! Денков ядоса Колтуклиева. Водещата на ПИК TV го дръпна за сакото: Клеветник! Как не ви е срам!? Извинете ми се! Академикът подскочи като ощипана госпожица: Не ме пипайте (ВИДЕО) ТОТАЛЕН ХИТ! Денков ядоса Колтуклиева. Водещата на ПИК TV го дръпна за сакото: "Клеветник! Как не ви е срам!? Извинете ми се!" Академикът подскочи като ощипана госпожица: Не ме пипайте (ВИДЕО)
ново
Днес: 52
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК