ГОРЕЩО
КЪРВАВ ЕКШЪН В МОНТАНА! Разбиха с брадва главата на 17-годишно момче
Издирват убиец на куче в мрежата (ВИДЕО)
СКАНДАЛНИ РАЗКРИТИЯ! Сигнал до премиера Радев за търговия с постове, злоупотреби и нарушения в онкоболницата на ППДБ при управлението на кабинета "Гюров"
Вижте кои са двамата загинали в смъртоносната гонка на "Челопешко шосе" (СНИМКИ)
СЪСИПАХА "ГЕРОИТЕ" ОТ БОТУНЕЦ: МВР-то е превърнато в лична пиар агенция. Явно "калашниците" си имат цял квартал в София
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
29-годишен мотоциклетист е загинал при инцидент на пътя Кюстендил – София при разклона за село Жабокрът, съобщиха от Областна дирекция на МВР – Кюстендил.
Пътният инцидент е станал на 11 септември. Младият мъж е управлявал мотоциклет, загубил е контрол над него и при падането тялото му се е ударило в насрещно движещ се лек автомобил. Лекият автомобил е управляван от 62-годишен водач, тестът му за употреба на алкохол е отрицателен. Пристигналият на място медицински екип е констатирал смъртта на мотоциклетиста, тялото е закарано за аутопсия в кюстендилската болница.
По случая е започнато досъдебно производство в Районно управление на МВР – Кюстендил, уведомен е дежурен прокурор.
препоръчано
свързани новини
Рокер се разби с мотор в Асеновград
19700
на 19.07.2019
Пиян рокер се разби, бягайки от патрул
16052
на 22.07.2019
Тир изхвърли рокер от пътя
20102
на 18.05.2019
ОТ ПОСЛЕДНИТЕ МИНУТИ: Кола помете рокер в Пловдив
15122
на 30.04.2019


