ГОРЕЩО
БОМБА В РОДНИЯ ФУТБОЛ! Големият бизнесмен Атанас Бостанджиев става собственик на "Левски"
СКАНДАЛНО! Пуснаха под домашен арест активиста на ППДБ, арестуван за педофилия! Извратенякът Красимир Труфев снимал как мастурбира пред 10-месечната си дъщеря и продавал видеата
НАБЛИЖАВА ДЕНЯТ НА ИСТИНАТА ЗА ГЕРБ: Борисов събира най-важните лица на партията заради изборните резултати
БЛИЗО СМЕ ДО ФИНАЛА! ЦИК с обратно броене, чака до часове края на драмите между ПП и ДБ
ОТ ПОСЛЕДНИТЕ МИНУТИ! ГЕРБ с първа реакция след оставката на Живко Тодоров
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Рома няма намерение да се отказва от опитите да привлече в състава си крилото на Лестър Рияд Марез. Алжирецът е спряган за трансфер в посока “Олимпико” в последните дни и шефовете на римския клуб са готови да завишат предложението си към “лисиците” на 30 милиона евро, пише “Франс Футбол”. Преди това “вълците” бяха предложили 23 милиона за този футболист, но тази оферта бе категорично отхвърлена.
Според запознати, Марез предпочита да премине именно в Рома, макар интерес към него да има и от Арсенал и Манчестър Сити, предава Спортал. От Лестър са склонни да се разделят с един от основните си играчи през последните два сезона, но се надяват да вземат за него поне 35 милиона евро.
препоръчано
свързани новини
Марез официално поиска трансфер
7643
на 31.05.2017
Марез е футболист номер 1 на Африка за 2016 година
12678
на 06.01.2017


