ГОРЕЩО
ГОРЕЩИ ПОДРОБНОСТИ! Проектът на Радев технически и комуникационно е в ръцете на хората на Васил Божков - кипи трескава подготовка за превземането на властта (СНИМКИ)
Американски конгресмен дойде на крака в офиса на Борисов - ето какви теми обсъдиха
АНАЛИЗАТОРИ! На опашка при Радев се редят я за кмет, я за депутат, я за солунската митница
ВЕЧЕ Е ЯСНО НА 100%: И Киро аут от листите на ПП
Делян Пеевски: За България членството в Съвета за мир няма алтернатива
Световен футбол
Рома не иска повече да дели "Олимпико" с Лацио, ще строи нов стадион
11012
на 14.10.2013
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Рома има намерение да построи нов стадион. Това разкри генералният директор на клуба Мауро Балдисони. Една от основните причини е, че вълците повече не искат да делят "Олимпико" с градския съперник Лацио.
"Отборът ни е начело в Серия А с пълен актив от точки. Резултатите чудесно отразяват работата ни, но в интерес на истината тя е доста по-мащабна. Концентрирани сме върху спортно-техническите аспекти, но осъществяваме и доста други операции, които имат за цел да направят Рома сред водещите клубове в Европа. Едно от тях е изграждането на нов и модерен стадион", обяви Балдисони, цитиран от "Газета дело спорт".
препоръчано
ПЕЧЕ СЕ РОКАДА: Ливърпул гони Слот, назначава Чаби Алонсо
10340
преди 15 часа
Катастрофа за Интер и Меси в първия мач за годината
6504
преди 17 часа
Приеха в болница селекционера на Румъния Мирча Луческу
6247
на 24.01.2026


