ГОРЕЩО
Калин Стоянов ЗАНУЛИ Никито Денков за глупостите, които издрънка: Жалка картинка!
ТАНТО ЗА КУКУРИГУ: Вижте какъв пост е бил предложен на Гюров срещу чистката в МВР
ВСИЧКО ПОД НОЖА! Проф. Близнашки разкри ПОДМОЛНАТА ТАКТИКА на служебната власт и каза кой ще е ФАЛШИВИЯТ ГЕРОЙ след новите избори
ЗАД КУЛИСИТЕ! Ген. Атанасов разкри дали е провел "мъжки разговор" с Асен Василев: Когато се правят наденици и се редят листи, най-добре е да не надничаме вътре
ГОРЕЩО В ПИК: Крият нов пожар в кърватата хижа "Петрохан"
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Циганите се оттеглиха от мястото на протеста в село Семчиново. Това е станало по разпореждане на новия кмет, според циганите, пише "Фокус".
препоръчано
Те заявиха, че новият кмет ще дойде с екипа си, за да влезе в кметството. До оттеглянето им, на мястото на протеста се събраха около 300 цигани и близо 100 българи. Полицията се погрижи да няма физически сблъсъци между тях, единствено се разменяха реплики.
В Семчиново за осигуряване на реда има пет патрулни автомобила на полицията и 30 полицаи и цивилни, част от които съпровождат циганите към махалата. Блокадата на кметството продължава.
50 нови автобуса тръгват в градския транспорт на Пловдив
1802
преди 13 минути
Горски пожар изпепели 180 декара край Черни Осъм
8153
преди 12 часа
Турски ТИР катастрофира на магистрала "Марица"
10235
преди 18 часа
СЛЪНЧЕВИ БАНИ! В Ловеч и Троян да чакат дискотека с тока
14452
на 15.03.2026


