Росен Желязков жегна Радев: Информация за пожарите - само от щаба! Няма да коментирам от Кишинев пловдивски сказки
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
В постоянна комуникация съм със щаба. Ситуацията е напрегната. По мое указание новините по отношение на информацията за развитието на обстановката се дават само от щаба. Всички други информации, дезинформации, политиканстване и коментари няма да ги коментирам от Република Молдова.
Това заяви пред журналисти в Молдова премиерът на България Росен Желязков.
"Споделяме едни и същи ценности с Република Молдова. Това са ценностите на демокрацията, на пазарната икономика и на просперитета на нашите общества, залог за което е развитието на двустранните ни отношения и търговските ни връзки", каза той.
На въпрос на репортер дали под политиканстване има предвид вчерашното остро изказване на президента Румен Радев по темата, премиерът заяви:
"Няма да коментирам от Кишинев пловдивски сказки!".
Припомняме, че коментарът на държавния глава беше направен именно в Пловдив - виж в още по темата.


