ГОРЕЩО
ВИЖТЕ единия от джигитите, спретнали смъртоносната гонка. Само минута е делила автобуса на "Челопешко шосе" от пламъци (СНИМКИ)
Група H на Мондиал 2026: Испания е фаворит, но Уругвай няма да стои в сянка
СЛЕД ЗЛОВЕЩАТА КАСАПНИЦА: Шокиращи подробности за фаталната гонка със 150 км/ч до София - има ТРЕТА ЖЕРТВА
СРАМНА РАБОТА: Филип Киркоров си приписа заслуги за успеха на Дара, певицата и феновете го съсипаха: Стой си в блатото, руски орк
НЕУСТОЙЧИВО ВРЕМЕ: Слънчево до обед, после - дъжд, гръмотевици и градушки (КАРТА)
Политика
Росен Желязков и Лъчезар Борисов ще подпишат договор за безвъзмездна помощ за превозвачите
10077
на 01.10.2020
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Министърът на транспорта, информационните технологии и съобщенията Росен Желязков и министърът на икономиката Лъчезар Борисов ще подпишат договора за предоставяне на безвъзмездна финансова помощ (БФП) по процедурата „Подкрепа за малки и средни предприятия, извършващи автобусни превози, за преодоляване на икономическите последствия от COVID-19 чрез прилагане на схема за подпомагане от Министерството на транспорта, информационните технологии и съобщенията“.
препоръчано
Събитието ще се състои утре (2.10.2020 г.) от 12.00 ч в зала 3, в сградата на Министерството на транспорта, информационните технологии и съобщенията, ул. „Дякон Игнатий“ 9.
свързани новини
Росен Желязков: Правото на протест не бива да е срещу правото на придвижване
24302
на 02.08.2020


