ГОРЕЩО
Георг Георгиев: Като правителство ще си довършим работата, която трябва
Атанас Зафиров: Никой не бива да отрича постигнатото от БСП – ОЛ
Александър Йорданов: Кабинетът "Желязков" толкова добре управлява, че и в оставка "самолетът" си лети нормално - протестърите са много, но пилоти няма
ОТ ДНЕС Е ЗИМА! Затискат ни мъгли. Слънцето пробива плахо само в крайния югозапад, на изток превалява (КАРТИ)
ПРАХ ЗА ОЧИТЕ: Кой плати метежа? DJ Асена НЕ ПОЗНАВА ЗАКОНА или ЛЪЖЕ за финансирането на протеста
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
"Това е пълна лъжа и клевета. Ще си потърся правата по съдебен ред. Предлагам на колегите журналисти да се обадят на Каракачанов и да проверят лъжливото твърдение на Колтуклиева", заяви пред ПИК Росен Петров.
препоръчано
Потърсихме го по повод твърдението на Соня Колтуклиева, която обяви в студиото на Би Ти Ви, че Росен Петров е звъннал на Красимир Каракачанов, за да му каже, че Делян Пеевски е наредил на Росен Петров блокадата на турската граница.
"В ББЦ никой няма комуникация, нито пряка, нито косвена с политици от ДПС, независимо дали са с български или с турски имена", подчерта Петров.
Георг Георгиев: Като правителство ще си довършим работата, която трябва
1106
преди 3 минути
Атанас Зафиров: Никой не бива да отрича постигнатото от БСП – ОЛ
3524
преди 39 минути
И ДНЕС Е ПРАЗНИК: Тези редки и много красиви имена трябва да почерпят
25349
преди 2 часа


