ГОРЕЩО
ЩЕТИ ПО СОЦИОЛОГИЯТА: Как бе направен опит зорлем да се стегнат редиците на ППДБ и да се удари по основния им конкурент от протестите
КОЙ РАЗПОРЕДИ ТОВА БЕЗОБРАЗИЕ олигархът Николай Вълканов да се снима до видния прогресист и борец с олигархията Радев
РИСКОВЕТЕ НА ПОБЕДАТА: Диана Дамянова разкри в какъв капан ще се озоват първите на изборите
ПОТРЕС КАМПАНИЯ! Скандалният бивш кмет на Омуртаг Ешреф Ешрефов се СНИМА с възглавничка до Румен Радев
Георги Марков СПЕЦИАЛНО за ПИК: Защо се мълчи за модела "Сорос"? Пеевски остава в историята като единствения политик, поискал разследване на фамилията
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Росица Костова от "Ергенът" е от Асеновград, но от 6 години живее и работи в Лос Анджелис като графичен дизайнер.
В предаването тя не казваше, че е родена в Лос Анджелис, но се представяше като Роси от Ел Ей.
препоръчано
Едва наскоро брюнетката, която след като си пийна беше готова да се предложи сама на Васил, сподели кой е родният й град.
В медиите и официалните профили на предаването тя е представена като пловдивчанка, която е избрала да живее и работи в САЩ.
"Само съм родена там, от 11 години не съм стъпвала. Не че се срамувам, ама нищо не ме свързва с Асеновград", казва тя.
СЛЕД ТВ ПАНАИРА: Рупецова от "Ергенът" го играе голяма философка
81757
на 24.05.2025


